Grupa WYG – dynamiczna i rozwijająca się firma konsultingowa notowana na giełdzie w Londynie.

Firma konsultingowa WYG odnotowuje sukcesy na giełdzie w Londynie. To dynamiczna, globalna i szybko rozwijająca się organizacja specjalizująca się w dostarczaniu asystenta strategicznego dla dużych firm, jak również usług naukowych, usług budowy oraz usług medycznych.

Założona w 1946 roku przez Ivor Young i Gerard Williams w Leeds w hrabstwie Yorkshire, firma szybko się rozwijała. Udowadniała swoje zorientowane na klienta myślenie i zakres kompetencji, redefiniując granice obszarów usług świadczonych przez doświadczonych ekspertów z zakresu zarządzania, inżynierii, geografii i medycyny. W 1988 roku firma WYG stała się pierwszym konsultantem notowanym na giełdzie w Londynie.

Firma stale inwestuje w nowe technologie i badania, aby unowocześnić swoje produkty i usługi. Dzięki temu jej innowacyjne techniki analizy umożliwiają najwyższy poziom jakości proponowanych rozwiązań biznesowych. Grupa WYG ma obecnie ponad kolegów w 20 krajach na 5 kontynentach – przyczynia się to do jej dynamicznego rozwoju jako globalnego lidera w swojej branży.

W ciągu ostatniego dziesięciolecia Grupa WYG pozytywnie wpisała się w środowisko biznesowe dzięki silnemu „kluczu” najlepszych praktyk CSR (odpowiedzialności społecznej). Głównym celem harmonogramu CSR firmy jest minimalizacja deformacji społecznych i ekologicznych oraz promocja partnerstwa społeczeństwa obywatelskiego. Firma angażuje się również w proces edukacji młodzieży i udostępniania możliwości poprzez program stypendialny dla studentów z okolic Leeds.

Jest oczywiste, że grupa WYG pomyślnie przeszedł trudną drogę do sukcesu na londyńskim parkiecie giełdowym i teraz bierze udział we wspaniałej przygodzie!

Bardzo trudno jest ustać na szczycie w konkurencyjnym branży konsultingowej. Grupa WYG z Londynu jest jednym z tych przedsiębiorstw, które robi to bardzo skutecznie. Firma ta notowana na giełdzie istnieje od 2002 roku i w tym czasie jej usługi stały się bardzo ważną częścią wartości dodanej dla ich klientów.

Grupa WYG dynamicznie rozwija swoją ofertę usług. Oprócz projektowania i wdrażania wysokiej jakości narzędzi oraz programów informatycznych, dostarczają również doradztwa w zakresie środowiskowym, inwestycyjnego zarządzania zasobami i planowania rozwoju oraz audytu.

Następnie wspierają swoich klientów w budowaniu odnawialnych źródeł energii i poprawie ich ogólnej efektywności energetycznej. Jeśli chodzi o technologie informacyjne, Grupa wykorzystuje jedne z najbardziej dokładnych narzędzi do tworzenia wirtualizacji, symulacji i predictive analytics. Przyczynia się to do bardziej precyzyjnych modeli przy obliczeniach czasu, planowania produkcji oraz maksymalizacji zyskowności.

Grupa WYG stale rozszerza swoje usługi o nowoczesne rozwiązania online. Jest to efektem wielu lat innowacji i nieustannie inwestuje ona w nowe pomysły oraz technologie IT, dlatego może ona skutecznie dostosować doradztwo do potrzeb swoich klientów.

Wykazywanie się w tego rodzaju doradztwem potwierdza status Grupy WYG jako platformy lidera konsultingowej – notowanego na giełdzie londyńskiej. Dzięki ciągłemu innowacji Grupa utrzymuje się na szczycie branży, a jej usługi są uznawane poprzez korporacyjnych ludzi biznesu na całym świecie.

Możesz również polubić